O nas

Od 27 lat finansujemy inwestycje polskich firm, zapewniając rozwój i oszczędności. Jesteśmy dumni, że blisko 10 000 firm wybrało Leasing PFRON. Przez lata przekonaliśmy się, że synergia unikalnych, bardzo korzystnych warunków finansowych, doświadczenia oraz zaangażowania to przepis na najlepszą ofertę leasingową dla firm.
Wiemy, jak dużą wartość ma finansowe i merytoryczne wsparcie przedsiębiorstw, dlatego jeśli planują Państwo inwestycję w swojej firmie i szukają najkorzystniejszego finansowania, LEASING PFRON jest doskonałym wyborem, gwarantującym dodatkowe oszczędności w wysokości 40% ODPISU PFRON, pełne wsparcie specjalistów z 27-letnim doświadczeniem w branży oraz szybki rozwój.
Dzięki naszej unikatowej ofercie 2w1 oszczędzają Państwo do 30% wartości leasingu.

Udowadniamy, że leasing to bezpieczna i bardzo korzystna forma finansowania inwestycji. Ponad 94% klientów wróciło do nas ponownie, uznając naszą firmę za wartościowego partnera, który wspiera ich interesy, pomaga osiągać zyski i prestiż.


Nasze produkty:

Leasing samochodów osobowych i ciężarowych, leasing wózków widłowych, leasing sprzętu komputerowego.


DOŁĄCZ DO TYSIĘCY POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW, KTÓRZY ZAUFALI LEASINGOWI PFRON. DZIĘKI MIKROTECH S.A. ŁATWIEJ I SZYBCIEJ OSIĄGNIESZ SWOJE CELE. SKORZYSTAJ Z LEASINGU 80%.


NASZA MISJA:

„POMAGAMY ZWIĘKSZAĆ SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA FIRM”

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: