Leasing Pfron

Wskaźnik odpisu PFRON
za miesiąc sierpień 2017
wynosi 40,00%

Zamów kontakt

* * * * *
* - pola wymagane

O nas


Od 23 lat pobudzamy do rozwoju, inspirujemy do zmian oraz razem z Państwem cieszymy się sukcesem. Przez lata przekonaliśmy się, że synergia doświadczenia, zaangażowania oraz unikatowych warunków finansowych może dać niespodziewany efekt.
Wiemy, jak dużą wartość ma finansowe i merytoryczne wsparcie przedsiębiorstw, dlatego jeśli planują Państwo zakup samochodu lub/i elektroniki i szukają najkorzystniejszego finansowania, LEASING PFRON jest doskonałym wyborem, gwarantującym oszczędności w wysokości 40% ODPISU PFRON, pełne wsparcie specjalistów z ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz doskonałe dostosowanie oferty do branż.
Dzięki naszej unikatowej ofercie 2w1 jednocześnie oszczędzają Państwo do 30% wartości leasingu, redukując obowiązkowe wpłaty na PFRON oraz modernizują i rozwijają swój biznes.
Nasza usługa potwierdza, że korzystanie z leasingu może być bezpieczne, efektywne i bezproblemowe. Tworzymy biznes oparty na potrzebach Klientów i gwarantujący im pełne bezpieczeństwo finansowe. Klient biznesowy i jego możliwości są w centrum naszej uwagi, dlatego ponad 94% klientów wróciło do nas ponownie, uznając naszą firmę za wartościowego partnera, który wspiera ich interesy, pomaga osiągać zyski i prestiż.

DOŁĄCZ DO TYSIĘCY POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW, KTÓRZY ZAUFALI LEASINGOWI PFRON. DZIĘKI MIKROTECH S.A. ŁATWIEJ I SZYBCIEJ OSIĄGNIESZ SWOJE CELE. SKORZYSTAJ Z LEASINGU 80%.

NASZA MISJA:

„POMAGAMY ZWIĘKSZAĆ SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA FIRM”